Новини1 квітня 2017 р.

30 та 31 березня і Рівному пройшов чудовий семінар для ріелторів по нерухомості від Наталії Кузьмінової з міста Умань. Цей досить недешевий тренінг відвідало більше як 50 ріелторів, і це доказ тому що в Рівному є дуже багато професійних ріелторів які вміють надавати якісні послуги. Особлива подяка для Наталії яка в зовсім невеликому місті змогла досягти та відтворити внеконкуренте агентство професіоналів - "Магазин Нерухомості", і саме головне вона щиро ділиться своїми навиками та моделлю бізнесу з нами, за це їй величезне ДЯКУЮ.

Наша команда взяла до уваги ряд  корисних навиків, технологій  та методів швидких продажів завдяки яким ми зможемо продавати нерухомість швидше, якісніше та отримувати від клієнтів багато позитивних відгуків.

 

 

 

 

Читати далі »

1 квітня 2017 р.

В нашій компанії ще двоє ріелторів отримали в подарунок планшети за хорошу роботу та виконаний план. Ми щиро раді що ви працюєте саме з нами, та бажаємо вам великого успіху та нових досягнень.

 

Читати далі »

24 березня 2017 р.

Фото звіт  переможців компанії "Масштаб" в конкурсі на поїздку в Буковель (Карпати)

Читати далі »

15 березня 2017 р.

В нашій компанії "Масштаб" було проведено акцію на плановий результат місяця, де переможцям було вручено поїздку в Карпати (Буковель). Отож щиро вітаємо переможців - Вікторію, Аллу, Юлію та Олексія та бажаємо гарно відпочити, покататись на лижах та набратись нових сил для нових досягнень.

P.S Очікуйте фото з відпочинку.

Читати далі »

4 березня 2017 р.

Вибори президента АФНУ України 2017

Сьогодні 4.03.2017 року пройшов XXII з'їзд Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) з усієї України для проведення вибору нового Президента АФНУ. 

 

 

Читати далі »

24 січня 2017 р.

      В цьому році був найприємніший ріелторський корпоратив, тому що він не відбувся, натомість було вирішено зібрати кошти на допомогу дітям інвалідам. Для цього було організовано збори Рівненським Регіональним Відділенням АФНУ, де ріелтор Андрій Миронець запропонував допомогти дитячому будинку в м. Костопіль. В цьому закладі перебуває приблизно 120 діток-інвалідів з проблемою опорно-рухового апарату та ДЦП, і їм дуже не вистачає зимового взуття. На зборах було вирішено зібрати з кожного агентства нерухомості Рівного по 1000 грн. До благодійності залучилися майже всі члени асоціацій АФНУ та навіть ті хто до неї не входить. Завдяки дружнім зусиллям було зібрано 34 000 грн та закуплено 127 пар зимового взуття. Найтяжчим в цій справі було не зібрати кошти, а знайти та купити таку велику кількість взуття, адже все мало бути по особливим нормам та розмірам. Також хочемо висловити велику подяку всім тим магазинам які пішли на зустріч та зробили шалені знижки.

     І ось сьогодні  настала ця приємна мить, де були вручені ці маленькі подарунки, і радість від щасливих очей діток набагато більша та приємніша ніж просто відпочинок на корпоративі. Ось фото передачі.

 

 

Читати далі »

20 січня 2017 р.

Сьогодні в конференц залі Манхетен пройшла закрита конференція АФНУ Рівненського регіонального відділення з запровадженням нової системи продаж MLS Рівне з допомогою якої професія Ріелтор стане сучаснішою та результативнішою. 

Читати далі »

22 грудня 2016 р.

Дуже важливо залишатися завжди на зв'язку та вчасно передзвонити коли цього бажає клієнт, від тепер вам не потрібно телефонувати нам, ми самі з радістю та швидко вам передзвонимо, просто введіть свій номер телефону в нашу нову функцію на сайті, та очікуйте на дзвінок.

 

Читати далі »

22 грудня 2016 р.

Тепер наші клієнти зможуть спілкуватися з нами онлайн через мережу VK.COM, та замовляти зворотній дзвінок

Читати далі »

15 грудня 2016 р.

Нещодавно ми писали що після семінару Олександра Овсянікова плануємо замінити наш кавовий апарат на кавову машину, тож ми свого слова дотримались і запрошуємо всіх клієнтів на запашну каву з кавової машини. Все для наших дорогих клієнтів.

Ї

 

Читати далі »

15 грудня 2016 р.

Велике спасибі Гойді Ігорю за те що провів класний тренінг для нашої команди, по вдосконаленню роботи з клієнтами

Читати далі »

9 грудня 2016 р.

Сьогодні ми пройшли ще один курс відомого спікера-практика Олександра Овсяннікова з міста Кіров (РФ) 

Читати далі »

3 жовтня 2015 р.

Ми зробили наш сайт максимально зручним для наших клієнтів як з комп'ютера і мобільного телефону.

 

Читати далі »
 
^ Нагору

Центр продажу
+380960070203

Замовити дзвінок

Спасибо за сообщение!

При первой возможности вам перезвоним